Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Sprej që lehtëson krehjen, Anti-tangle Beaphar,200 ml

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Spraji ndihmës për krehje Beaphar ndihmon në lehtësimin e topthave të qimeve në gëzofin e qenve dhe maceve - pa larë ose shpëlarë. Spraji përmban aloe vera të rritur në mënyrë organike, e cila hidraton lëkurën dhe siguron një shtresë të butë. Vula Ecocert garanton origjinën natyrale të përbërësve të përdorur. Spraji i pasuruar me vaj borage dhe nenexhik ndihmon në rikthimin e elasticitetit të qimeve dhe e bën më të lehtë zbërthimin e qimeve. Vlera neutrale e pH e sprejit mbron gjendjen natyrale të gëzofit së kafshës suaj.
Shiko të gjitha informacionet

Sprej që lehtëson krehjen, Anti-tangle Beaphar,200 ml

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)