• Sku:
  • Barkodi: 5902414202207

Shampo për qen dhe mace me gëzof të bardhë, White Coat Vetexpert 250ml

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Vetexpert

Përshkrimi i produktit

Shampo profesionale për qen dhe mace me ngjyrë të hapur të gëzofit.
Shampo bazohet në surfaktantë shumë të butë dhe nuk përmban SLES (sodium laureth sulfate) dhe SLS (sodium lauryl sulfate).

Shampo përmban alantoinë dhe panthenol, i cili përshpejton rigjenerimin dhe mbështet shërimin e lëndimeve.

Formula, e pasuruar me glicerinë dhe lanolinë, hidraton dhe ushqen gjithashtu lëkurën.

Përbërësit:

Ujë, lauril sarkosinat natriumi, kokamidopropil betainë, PEG-90 gliceril izostearat, glicerinë, polisorbat 20, pantenol, lanolinë, alantoinë, perla të hidrolizuara, mëndafsh të hidrolizuar, laureth-2, klorur natriumi, acidi sobatogluonee, sorbatiloks , glukonat kalciumi, alkool i denatyruar, СІ 42090.

Aplikacion:

Lagni gëzofin me ujë të ngrohtë, aplikoni një sasi të vogël shampo në dorën tuaj, holloni me ujë nëse është e nevojshme.
Masazhoni lëkurën e kafshës suaj për 5 minuta, përpiquni të arrini pamjen e shkumës.
Mbroni sytë dhe veshët nga shampo.
Shpëlajeni butësisht.
Shiko të gjitha informacionet

Shampo për qen dhe mace me gëzof të bardhë, White Coat Vetexpert 250ml

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)