Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8023222247727

Deo Parfum Peach flowers, për qen, Croci, 150ml

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

Parfumi Deo për qentë është ideal për t'u përdorur pas larjes së gëzofit së kafshës suaj, pasi i jep një aromë të mëndafshtë dhe delikate që zgjat shumë. Parfumi i qenve Deo Parfume është i disponueshëm në shumë aroma që shkatërrojnë molekulat e aromës, duke lëshuar një aromë të freskët dhe mbështjellëse në gëzofin e mikut tuaj me katër këmbë.

Si të përdorni parfum natyral për qentë?

Produkti është një spray i thjeshtë i krijuar për të hequr aromat e pakëndshme nga gëzofi i qenit tuaj dhe për t'i dhënë atij një aromë të freskët dhe aromatike. Ndiqni këto hapa të thjeshtë për ta aplikuar më mirë: Pasi të keni larë dhe pastruar pallton e kafshës suaj, thajeni me kujdes dhe spërkatni aromën në pallton e qenit tuaj. Këshillohet që të spërkatni parfumin nga një distancë prej të paktën 20 cm dhe t'i kushtoni vëmendje zonave të ndjeshme si sytë dhe hunda.

Shiko të gjitha informacionet

Deo Parfum Peach flowers, për qen, Croci, 150ml

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)