• Sku: 20
  • Barkodi: 5901891240634

Specialist Shampoo, 250 ml

€12,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Shampo e specializuar për qen dhe mace, e destinuar për kujdesin e lëkurës së prirur ndaj inflamacionit bakterial ose mykotik. Falë përzgjedhjes së duhur të përbërësve, produkti pastron butësisht dhe përmirëson gjendjen e lëkurës, duke reduktuar kruajtjen dhe duke përshpejtuar rigjenerimin. Nuk shkakton acarim. Mund të përdoret si një shtesë për trajtimin e sëmundjeve të lëkurës të shkaktuara nga bakteret dhe kërpudhat.

Pse shampo speciale?

Mbështet trajtimin e sëmundjeve të lëkurës të shkaktuara nga bakteret dhe/ose kërpudhat
përmirëson gjendjen e lëkurës,parandalon rrezikun e tharjes së tepërt.
Shiko të gjitha informacionet

Specialist Shampoo, 250 ml

€12,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)