Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku: 30
  • Barkodi: 8711231199884

Shampo për qen me gëzof të bardhë, White Coat Beaphar 250 ml

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

White Coat Shampoo -është një shampo e butë, me pH neutrale, e krijuar posaçërisht për qentë me gëzof të bardhë. Shampo e kujdesit e pasuruar me ekstrakt çaji jeshil dhe aloe vera e mban gëzofin e butë,me shkëlqim dhe ruan ngjyrën e tij natyrale të bardhë. Përveç kësaj, shampoja lë një aromë të freskët dhe të këndshme.
mbështet ngjyrën natyrale të qimes.
*Me ekstrakt çaji jeshil dhe aloe vera
*Neutral i nivelit PH
*Vegan
Shiko të gjitha informacionet

Shampo për qen me gëzof të bardhë, White Coat Beaphar 250 ml

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)