Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852132307

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Velvet, me pulë dhe mish gjedhi, 80gr

€1,70 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një recetë plot proteina, e bazuar në fileto të vërteta pule, së bashku me copa të shijshme dhe ushqyese zemre, mëlçi dhe viçi të shijshëm, të përzier në një mousse të butë dhe prej kadifeje.

 

Recetë 100% e plotë dhe e ekuilibruar, me të gjitha proteinat, vitaminat dhe mineralet që i duhen maces suaj me copa të vërteta zemrash të pasura

me lëndë ushqyese, mëlçi dhe stomak pule i pasur me proteina, nga mishi i pulës dhe organeve të vërteta, plus viçi


në mousse prej kadifeje  e pasur me lëngje, për të siguruar hidratimin e nevojshëm të maces pa grurë përbërës cilësorë minimalisht të përpunuar me vlera të larta ushqyese

PËRBËRËSIT
mish pule 61% (stomak pule 5%, mëlçi 5%, zemra 5%), lëng pule 26%, viçi 6%, vaj luledielli i rafinuar, niseshte tapioke, pluhur veze, minerale.

 

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për mace, Schesir After Dark Velvet, me pulë dhe mish gjedhi, 80gr

€1,70 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)