• Sku:
  • Barkodi: 86989950301202

PROLINE CAT LITTER ACTIVE CARBON 10 LT

€8,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Shtimi i karbonit aktive në rërën e maces e rrit absorbimin e nevojave fiziologjike të maces suaj. Kualiteti premium i bentonitit të bardhë nga Proline siguron elimin e aromës dhe pastrimin i tualetit të maces suaj është jashtëzakonisht i lehtë pikërisht për shkak të grumbullimit të rërës (clumping).
Shiko të gjitha informacionet

PROLINE CAT LITTER ACTIVE CARBON 10 LT

€8,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)