• Sku:
  • Barkodi: 8698995011709

Zall për mace, Proline Marseille Soap 10 LT

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Vendoseni kutinë e zallit/rërës në një vend ku macja juaj mund ta arrijë lehtësisht dhe ku nuk do të shqetësohet gjatë përdorimit të saj.


Hidhni rërë 7-8 cm të trashë në tualetin e maces për të mbuluar të gjithë dyshemenë.


Hiqni grimcat e grumbulluara, copa feçesh dhe papastërti të trashë çdo ditë me një lopatë të përshtatshme.


Nëse sasia e rërës zvogëlohet, plotësoni duke shtuar rërë.


Nëse keni më shumë se një mace, procesi i ndryshimit të paketimit do të jetë më i shkurtër.


Sigurohuni që t'i lani duart me sapun pas çdo kontakti me mbeturinat e përdorura të maceve.

Shiko të gjitha informacionet

Zall për mace, Proline Marseille Soap 10 LT

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)