Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8023222247710

Deo Parfum Ibiscus, për qen, Croci, 150 ml.

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

Parfumi Deo për qentë është ideal për t'u përdorur pas larjes së qimeve së kafshës suaj sepse jep një aromë të mëndafshtë dhe delikate që zgjat për një kohë të gjatë. Parfumi i qenve Deo Parfume është i disponueshëm në aroma të shumta që shkatërrojnë molekulat e aromës, duke lëshuar një aromë të freskët dhe mbështjellëse në gëzofin e mikut tuaj besnik me katër këmbë. Si të përdorni parfumin natyral për qentë? Produkti është një spray i thjeshtë i krijuar për të hequr aromat e pakëndshme nga gëzofi i qenit tuaj dhe për t'i dhënë atij një aromë të freskët dhe aromatike.

Ndiqni këto hapa të thjeshtë për ta aplikuar më mirë: Pasi të keni larë dhe pastruar gezofin e kafshës suaj, thajeni me kujdes dhe spërkatni parfumin mbi gezofin e tij. Këshillohet që të spërkatni parfumin me një distancë prej të paktën 20 cm dhe bëni kujdes rreth zonave të ndjeshme si sytë dhe hundën.

Shiko të gjitha informacionet

Deo Parfum Ibiscus, për qen, Croci, 150 ml.

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)