Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku: 2
  • Barkodi: 8023222249769

Soft Elixir parfum për qen, Croci, 100 ml

€15,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

"Soft Elixir" është pjesë e linjës së kujdesit të Smooth Tail dhe ka aromat e ngrohta të mjaltit dhe tërshërës. Të gjitha produktet për kujdesin e qenve Barbershop përmbajnë përbërës natyralë, pa parabenë apo ngjyra artificiale. Të gjithë surfaktantët bazohen në origjinën bimore.

Ky parfum mbështjell mikun tuaj me katër këmbë në një re delikate arome të bërë nga akorde të këndshme mjalti dhe tërshërë. Ashtu si të gjithë produktet "Soft-Elixir", është hidratues, zbërthyes, ushqyes dhe është veçanërisht i përshtatshëm për flokë të dredhur.
Shiko të gjitha informacionet

Soft Elixir parfum për qen, Croci, 100 ml

€15,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)