Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku: 10
  • Barkodi: 8711231173716

Shampo Universal, Beaphar, 200 ml

€10,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Ky shampo përmban Aloe Vera Organike, Vaj Organik Macadamia dhe ekstrakte Organike të luleve Hibiscus. 200 ml I përshtatshëm për të gjitha racat, bazuar në Aloe Vera nga Bujqësia Organike me ekstrakte të Macadamia Organike dhe lule Hibiscus Organike. Shampo me etiketim ECOCERT Neutral pH Pa paraben, pa silikon, pa ngjyrues dhe pa alkool. Shampoja universale është e bazuar bio nga Beaphar mbi Aloe Vera nga Bujqësia Organike, e cila ka veti hidratuese për lëkurën dhe ndihmon në zbutjen e gëzofit. Falë etiketës ECOCERT, ju e dini që ky produkt garanton origjinën natyrale dhe cilësinë e përbërësve që e përbëjnë atë. 
Shiko të gjitha informacionet

Shampo Universal, Beaphar, 200 ml

€10,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)