Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8711231177455

Shampo Sensitive, Beaphar 200 ml

€10,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Disa qen kanë lëkurë të ndjeshme ose të irrituar, veçanërisht nga pickimi i insekteve. Kjo shampo e aprovuar eko për qen ndihmon në lehtësimin e kruajtjes. Xheli i aloe verës që përmban hidraton lëkurën dhe i bën flokët më të butë. Etiketa ECOCERT ju siguron që përbërësit e përdorur janë me origjinë natyrale dhe me cilësi të mirë. I pasuruar me ekstraktin e kantonit dhe gjethet e kajsisë, ky shampo me pH neutral qetëson lëkurën e ndjeshme dhe e mbron atë nga acarimi.
Shiko të gjitha informacionet

Shampo Sensitive, Beaphar 200 ml

€10,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)