• Sku: 20
  • Barkodi: 8711231142149

Shampo për qen me gëzof kafe, Brown Coat Beaphar, 250 ml.

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Shampo Beaphar Brown Hair Dog është një shampo e butë neutrale me pH për qentë me gëzof kafe, e përkryer për përdorim të rregullt. Shampo, e cila është e pasuruar me mjaltë Manuka dhe aloe vera, siguron një shtresë të butë, me shkëlqim dhe e lë qenin tuaj me erë të freskët dhe të pastër. Gama e shampove Beaphar është formuluar posaçërisht për t'u siguruar kafshëve shtëpiake një shtresë të butë dhe me shkëlqim, ndërsa ka erë të freskët dhe të pastër. Çdo shampo është pasuruar me Aloe Vera dhe një përbërës aktiv shtesë si mjalti Manuka, çaji jeshil Manuka Extract, vaj bajame ose kamomili.
Shiko të gjitha informacionet

Shampo për qen me gëzof kafe, Brown Coat Beaphar, 250 ml.

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)