Kalo te informacionet mbi produktin
Zbritje
  • Sku:
  • Barkodi: 8023222228979

Shampo për qen Capiroska, Croci, 300 ml

€8,00 EUR
€6,40 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 4 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

Shampot e reja Fresh Cocktail Dog janë një përvojë vërtet rigjeneruese. E përkryer për pastrim delikat dhe nga intensiteti i aromës së dredhzes dhe citronit. Ideale për të gjitha llojet e qimeve, ato pastrojnë thellësisht qimet e kafshëve shtëpiake ndërsa formula e lehtë ofron vëllim, trup dhe butësi. Konsistenca viskoze ju lejon të zgjidhni nyjet dhe të hiqni efektin e kërcitjes, duke i dhënë më shumë shkëlqim qimeve
Shiko të gjitha informacionet

Shampo për qen Capiroska, Croci, 300 ml

€8,00 EUR
€6,40 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)