• Sku:
  • Barkodi: 5902414202252

Shampo për këlysh dhe kotele, Vetexpert, 250 ml

€6,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Shampo për këlysh dhe kotele, i përshtatëshëm për lëkurën e tyre sensitive, me përmbajtje allantione dhe pantenoli rigjeneron dhe frekon gëzofin.
Shiko të gjitha informacionet

Shampo për këlysh dhe kotele, Vetexpert, 250 ml

€6,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)