Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8023222249721

Shampo i thatë, Dry Foam, Croci, 200 ml

€10,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

Të gjitha produktet për kujdesin e qenve Barbershop përmbajnë përbërës natyralë, pa parabenë apo ngjyra artificiale. Të gjithë surfaktantët bazohen në origjinën bimore.

Shampo e thatë pastron dhe kullon të gjitha llojet e qimeve pa ujë - ideale për në lëvizje ose nëse shoku juaj me katër këmbë ka frikë nga uji.
Shiko të gjitha informacionet

Shampo i thatë, Dry Foam, Croci, 200 ml

€10,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)