Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku: 20
  • Barkodi: 8711231135523

Parfum për femra, Female Dog Perfume (EDP) Lily, 50 ml

€13,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Parfumi nga Beaphar, është i përshtatshëm për të gjitha tipet e gëzofit. Parfumi ësht komplet natyral dhe ofron një aromë delikate dhe të freskët. Nuk përmban alkool.

Aplikimi: Spërgateni parfumi 10 cm nga gëzofi, duke pas kujdes zonat rreth syve dhe mukozave.

Shiko të gjitha informacionet

Parfum për femra, Female Dog Perfume (EDP) Lily, 50 ml

€13,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)