Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8014302262365

Eau de Parfum Essenza Cashmere, 100 ml

€25,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Eau de Parfum Essenza Cashmere ka aromë lulesh dhe frutash me nota freskuese të myshkut dhe drurit për një referencë ndaj natyrës. Ky parfum për mace dhe qen është bërë nga lëndë të para natyrale 100% me cilësi të lartë. Nuk ndryshon sistemin e nuhatjes, instinktet apo edhe zakonet e kafshës suaj. Ky produkt nuk e njollos dhe nuk e lag shtresën. Ai përshtatet në mënyrë të përkryer me pH-në e dermës dhe veshjes. Ky parfum është i paketuar në një shishe qelqi të hollë 100 ml Shishe qelqi me prerje të thjeshtë dhe të rafinuar. Ideale si një ide perfekte në një paketim tub kartoni.

Shiko të gjitha informacionet

Eau de Parfum Essenza Cashmere, 100 ml

€25,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)