Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8023222247703

Deo Parfum Cologne, për qen, Croci, 150 ml.

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Croci

Përshkrimi i produktit

Parfumi Deo për qentë është ideal për t'u përdorur pas larjes
së qimeve së kafshës suaj sepse jep një aromë të
mëndafshtë dhe delikate që zgjat për një kohë të gjatë.
Parfumi i qenve Deo Parfume është i disponueshëm në aroma
të shumta që shkatërrojnë molekulat e aromës, duke lëshuar
një aromë të freskët dhe mbështjellëse në gëzofin e mikut
tuaj besnik me katër këmbë. Si të përdorni parfumin natyral për qentë?


Produkti është një spray i thjeshtë i krijuar për të hequr aromat
e pakëndshme nga gëzofi i qenit tuaj dhe për t'i dhënë atij një
aromë freskie, spërkateni 20 cm nga gëzofi i qenit tuaj, duke pasur
kujdes zonën e syve dhe hundës.

Shiko të gjitha informacionet

Deo Parfum Cologne, për qen, Croci, 150 ml.

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)