• Sku:
  • Barkodi: 5902414200302

Benzoic Shampoo, Vetexpert, 250 ml.

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Vetexpert

Përshkrimi i produktit

Shampo dermokozmetike për qen dhe mace për kujdesin e lëkurës së prirur për lëkurë të yndyrshme, lëkurës së trajtuar për folikulit dhe demodekozë (zgjebë). Surfaktantët e butë që përmbahen në shampo pastrojnë butësisht lëkurën ndërsa kanë veti antiseborreike dhe antibakteriale. Substancat hidratuese ngadalësojnë tharjen e lëkurës, duke përshpejtuar kështu rigjenerimin dhe duke mbështetur shërimin e dëmtimeve.
Shiko të gjitha informacionet

Benzoic Shampoo, Vetexpert, 250 ml.

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)