• Sku:
  • Barkodi: 5901891240535

Beauty and Care Shampoo, Vetexpert 250 ml.

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Vetexpert

Përshkrimi i produktit

Shampo dermokozmetike për qen dhe mace për kujdesin e lëkurës së ndjeshme të prirur ndaj acarimit, alergjive, thatësisë ose intolerancës ndaj shampove të tjera. Ai përmban surfaktantë shumë të butë dhe substanca qetësuese, si dhe një sërë substancash me veti zbutëse dhe hidratuese. Përmirëson gjendjen e lëkurës dhe parandalon rrezikun e tharjes së tepërt. Mbështet rigjenerimin dhe shërimin e dëmtimeve. Mund të përdoret tek këlyshët dhe kotelet.
Shiko të gjitha informacionet

Beauty and Care Shampoo, Vetexpert 250 ml.

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)