• Sku:
  • Barkodi: 5901891240870

Balsam për putra VetExpert, për qen & mace, 75 ml

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Vetexpert

Përshkrimi i produktit

Balsam për putra për qen dhe mace me përmbajtje lanoline dhe vaj parafine e cila zbut dhe ushqen sipërfaqen mbrojtëse të putrës. Balsami pengon dëmtin nga bora, akulli, kripa, rëra, asfallti etj. Sasia: 75 ml

Shiko të gjitha informacionet

Balsam për putra VetExpert, për qen & mace, 75 ml

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)