• Sku:
  • Barkodi: 5901891240542

Anti-Seborrheic Shampoo, Vetexpert, 250 ml.

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Vetexpert

Përshkrimi i produktit

Shampo dermokozmetike për qen dhe mace e destinuar për kujdesin intensiv të lëkurës dhe leshit të prirur ndaj seborresë. Përbërësit e butë pastrues nuk shkaktojnë acarim.


Pse Shampo Antiseborrhoeic?

*Rregullon aktivitetin e gjëndrave dhjamore
*Parandalon rrezikun e tharjes së tepërt
*Rikthen ekuilibrin e lëkurës
* I butë ndaj lëkurës

Shiko të gjitha informacionet

Anti-Seborrheic Shampoo, Vetexpert, 250 ml.

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)