• Sku:
  • Barkodi:

Vetussin, Suplement kundër kollitjes, 100ml

€17,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Një preparat për qentë që mbështet funksionet e sistemit të frymëmarrjes. Ndihmon në hollimin e mukusit të trashë ose ngjitës dhe relakson tkurrjen e muskujve të lëmuar të bronkeve dhe trakesë, duke e bërë frymëmarrjen më të lehtë. Pse VeTussin?


përmban ekstrakte bimore
ka veprim gjithëpërfshirës
lehtë për t'u shërbyer falë formës së shurupit të shijshëm

 

VeTussin përmban ekstrakte bimore të pasuruara me vitamina A, C dhe E për të mbështetur plotësisht funksionet e sistemit të frymëmarrjes tek qentë.

Përbërësit: ekstrakte bimore (eukalipt, dredhkë, trumzë, anise), vitaminë A, C dhe E,

Paketa përmban 100 ml shurup.

Shiko të gjitha informacionet

Vetussin, Suplement kundër kollitjes, 100ml

€17,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)