• Sku:
  • Barkodi: 5902768346695

Vetaminex, 60 kapsula

€17,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Suplement për qentë dhe macet që përmban vitamina dhe minerale të zgjedhura siç duhet për të plotësuar dietën e përditshme të kafshës dhe në situata të rritjes së kërkesës ushqimore. Rekomandohet veçanërisht për kafshët që ushqehen me ushqime të bëra në shtëpi, si suplement i mineraleve dhe vitaminave, si dhe në rastet e mangësive dhe nevojave të shtuara, si: rikuperimi, ndërrimi i ushqimit. Rekomandohet për këlyshët dhe të moshuarit.

Pse VetAminex?

përmban një kompleks të pasur vitaminash dhe mineralesh
mbështet dietën
lehtësia e jashtëzakonshme e administrimit, falë kapsulës së shijshme Twist Off (shiko videon më poshtë se sa e thjeshtë është).

 


Shiko të gjitha informacionet

Vetaminex, 60 kapsula

€17,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)