• Sku:
  • Barkodi:

Pastrues Veshi, Epiotic 60ml

€8,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Pastrues për veshë nga brendi Virbac, EpiOtic.

Të gjithë qentë kanë nevojë për pastrim të rregullt të veshëve. Mbani veshët e kafshës tuaj të pastër dhe të shëndetshëm me pastruesin e avancuar të veshëve EPIOTIC®. I projektuar për pastrimin rutinë të veshëve, Pastruesi i Avancuar EPIOTIC® mbështet shëndetin e mirë të veshëve dhe duhet të jetë një pjesë e rëndësishme e rutinës së kujdesit të kafshës suaj në shtëpi!

• Pastrues i rekomanduar nga veterineri, i krijuar posaçërisht për pastrimin rutinë të veshëve te qentë dhe macet


• Pastrues i fuqishëm por i butë që nuk irriton, duke e bërë atë të shkëlqyeshëm për përdorim të shpeshtë


• Lehtë për t'u përdorur—mund të përdoret gjithashtu përpara aplikimit të produkteve për trajtimin e veshëve

Shiko të gjitha informacionet

Pastrues Veshi, Epiotic 60ml

€8,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)