• Sku:
  • Barkodi: 5411290172677

Shpërblime për qen me përmbajtje me mish pule dhe oriz, Dumbell,Flamingo, 150 gr.

€4,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Shpërblime për qen me përmbajtje me mish pule dhe oriz, jo vetëm që janë të shijshme, por janë edhe të shëndetshme pa sheqer të shtuar.

Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime për qen me përmbajtje me mish pule dhe oriz, Dumbell,Flamingo, 150 gr.

€4,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)