• Sku:
  • Barkodi: 5400585027648

Shpërblime për qen me përmbajtje pule, lope dhe peshku, Flamingo, 500 gr.

€6,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Trajtojeni mikun tuaj besnik me katër këmbë me përzierjen tonë të shijshme të ushqimeve. Ideale për stërvitje ose si shpërblim. 

Shiko të gjitha informacionet

Shpërblime për qen me përmbajtje pule, lope dhe peshku, Flamingo, 500 gr.

€6,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)