• Sku:
  • Barkodi: 5400585166385

Tapet për pastrimin e putrave të maces Flamingo

€5,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

 

  • Materiali: PVC
  • Redukton mbeturinat që macja juaj gjurmon nga tualeti
  • Mban dyshemenë të pastër dhe të thatë dhe vepron si një magnet pluhuri
  • Fund që nuk rrëshqet
  • I papërshkueshëm nga spërkatja
  • Lehtë për t'u pastruar
Shiko të gjitha informacionet

Tapet për pastrimin e putrave të maces Flamingo

€5,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)