Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5902414209503

Serum për qime,. StimuDerm Ultra Serum, 150 ml

€15,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Serumi Stimuderm Ultra për qentë është një dermokozmetikë inovative veterinare e rekomanduar për kujdesin e lëkurës dhe shtresës së qenve me rënie të tepruar të flokëve me origjinë të ndryshme dhe/ose flokë të dobësuar.

Substanca aktive e serumit Stimuderm Ultra për qen është molekula e patentuar ACTIVE NTM.

ACTIVENTM është një përbërës aktiv me efektivitet të provuar në mbështetjen e rigjenerimit të veshjes.

ActiveNTM është një molekulë me origjinë vitamine, një metabolit aktiv i vitaminës B3. Indukton fazën anagen (rritje intensive e flokëve) dhe zgjat kohëzgjatjen e saj.

Ka një efekt mbrojtës në gjëndrën e flokëve, zvogëlon shkallën e distrofisë së tij. Përshpejton rritjen e flokëve, përmirëson mikroqarkullimin e lëkurës, mbështet rigjenerimin më të shpejtë të folikulave të flokëve dhe kalimin e flokëve në fazën anagjene.

Stimuderm Ultra mbështet mekanizmat natyrorë të mbrojtjes së lëkurës, ushqen, rikthen dhe forcon shtresën (beta-glukanin e tërshërës), ka një efekt qetësues (panthenol) dhe hidraton dhe ka një efekt ushqyes (proteinat e mëndafshit).
Shiko të gjitha informacionet

Serum për qime,. StimuDerm Ultra Serum, 150 ml

€15,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)