• Sku:
  • Barkodi: 5400585066968

Krehër për kafshë, Flamingo

€7,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

  • Materiali: plastikë
  • Dhëmbët rrotullues zgjidhin nyjet në shtresën e poshtme pa i tërhequr dhe hequr qimet e lëshuara
  • I përshtatshëm për qen me pallto të shkurtër ose të gjatë
  • Dhëmbët e rrumbullakosur mbrojnë lëkurën
  • Doreza e gomës siguron një kapje më të mirë
Shiko të gjitha informacionet

Krehër për kafshë, Flamingo

€7,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)