• Sku:
  • Barkodi: 5415245024103

Gërshërë për kafshë Flamingo

€12,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Gërshërët tona rralluese të njëanshme janë perfekte për të formësuar dhe holluar shtresën tuaj. Prerja me kujdes e leshit të lyer nuk është problem. Përdorni një krehër për nyjet kokëfortë. Pastroni rregullisht gërshërët me Dettol ose Barbicide për të parandaluar bakteret.


  • Materiali: metal me vend pushimi për gishtin
  • Për të shkurtuar pallton dhe për ta kthyer atë në formë
  • I përshtatshëm për qen me pallto të shkurtër ose të gjatë
Shiko të gjitha informacionet

Gërshërë për kafshë Flamingo

€12,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)