Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për qen, për kujdesje të traktit urinar, C/D, 1.5 kg

€24,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Size

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Gurët e fshikëzës janë koleksione kristalesh minerale që kombinohen së bashku në traktin urinar. Ato mund të shkaktojnë parehati dhe të çojnë në probleme më serioze që kërkojnë kujdesin e një veterineri.

Nutricionistët dhe veterinerët e Hills zhvilluan ushqimin klinik me recetë c/d Multicare, i formuluar posaçërisht për të mbështetur shëndetin urinar të qenit dhe për të reduktuar rrezikun e gurëve të struvitit dhe oksalatit të kalciumit. Ky ushqim i thatë bëhet me mish pule dhe ka një shije të parezistueshme që qeni juaj do ta pëlqejë.

Si punon:
Ndihmon në uljen e përqendrimit të blloqeve të ndërtimit të gurëve të fshikëzës
Kalciumi dhe natriumi i kontrolluar dhe citrat kaliumi i shtuar
I pasuruar me acide yndyrore Omega-3 nga vaji i peshkut për të mbështetur shëndetin e urinës
Si ndihmon:
Formuluar për të shpërndarë gurët e struvitit dhe për të ulur rrezikun e përsëritjes
Ul rrezikun për formimin dhe rikthimin e gurëve të oksalatit të kalciumit
Ndihmon në ruajtjen e një fshikëze të shëndetshme
S+OXSHIELD: Formuluar për të promovuar një mjedis urinar që redukton rrezikun e zhvillimit të kristaleve të struvitit dhe oksalatit të kalciumit.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen, për kujdesje të traktit urinar, C/D, 1.5 kg

SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)