Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852139146

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir Baby me salmon dhe pulë, 70g

€1,70 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

Një recetë posaçërisht për kotele, plot me salmon dhe proteina pule, e përzier në një mousse të butë dhe prej kadifejeshijshme.

Pse të zgjidhni këtë produkt?

  • Recetë 100% e plotë dhe e ekuilibruar, me të gjitha proteinat, vitaminat dhe mineralet e nevojshme për kotelen nga 2 muaj deri në një vit të jetës
  • me taurinë të shtuar për të mbështetur rritjen
  • me DHA si një ndihmë për të korrigjuar zhvillimin e trurit
  • e pasur me proteina të vërteta të pulës dhe mëlçi ushqyese të pulës
  • në fileto të grira hollë për të shoqëruar kotelen gjatë shkëputjes nga gjiri
  • e pasur me lëng mishi, për të siguruar hidratimin e nevojshëm për kotelen
  • pa grurë
  • përbërës cilësorë minimalisht të përpunuar me vlera të larta ushqyese

PËRBËRËSIT
salmon 31%, pulë 29%, lëng salmon 29%, mëlçi pule 4%, niseshte tapioke, vaj luledielli i rafinuar, pluhur veze, minerale, vaj ton, inulinë e çikores.

 

Age 2 - 4 months 5 - 7 months 8 - 12 months
Quantity 3 per day 4 per day 3+1/2 per day

 


Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i lëngshëm për kotele, Schesir Baby me salmon dhe pulë, 70g

€1,70 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)