Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5400585094824

Qantë mbajtje për qen 42 x 21 x 28 cm Flamingo

€42,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 1 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

 

  • Materiali: tekstil
  • Larje me dorë
  • Hapja e zinxhirit të përparmë
  • Kornizë e përforcuar me futje rrjete
  • Rrip i shkurtër me karabinë për siguri shtesë
  • Rrip i rregullueshëm i shpatullave
  • 2 ndarje magazinimi me mbërthyes me grep dhe unazë


Shiko të gjitha informacionet

Qantë mbajtje për qen 42 x 21 x 28 cm Flamingo

€42,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)