Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5411290282000

Çantë krahu për qen/mace, Flamingo

€40,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Vetëm 2 të mbetura. Porosit tani!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

 

  • Materiali: poliestër me mbushje: shkumë për të ruajtur formën
  • Lahet në 30°C
  • Hapja e zinxhirit të përparmë dhe fijet e tërheqjes
  • Me futje dhe rrjetë dhe rrip supe të rregullueshme
  • 1 ndarje ruajtëse me mbërthyes me grep dhe unazë
Shiko të gjitha informacionet

Çantë krahu për qen/mace, Flamingo

€40,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)