Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 5400585171112

BagPack për qen dhe mace, Flamingo

€43,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

 

  • Materiali: poliestër me mbushje: shkumë për të ruajtur formën
  • Larje me dorë
  • Shirita reflektues
  • Pjesa e pasme e përforcuar dhe hapje me fije tërheqëse
  • Fundi i heqshëm me zinxhir dhe mbulesë të lëvizshme që lahet në 30°C
  • Rrip i shkurtër me karabinë për siguri shtesë
  • Përdoreni si çantë shpine me rripat e rregullueshëm të shpatullave, gjoksit dhe belit
Shiko të gjitha informacionet

BagPack për qen dhe mace, Flamingo

€43,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)