• Sku:
  • Barkodi: 8711231170357

Malt Past për mace, Beaphar, 100 gr.

€6,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Beaphar

Përshkrimi i produktit

Aromë e dyfishtë: ekstrakti i maltit dhe MOS mund të ndihmojnë në mbështetjen e tretjes dhe lëvizjen e qimeve të gëlltitura përmes sistemit të tretjes.
Vajra dhe yndyrna të vlefshme: ideale si burim energjie, Pa sheqer të shtuar.
Kjo paste e maltit anti-hairball beaphar përmban vajra dhe yndyrna të vlefshme. Kjo do të thotë se mund të jetë gjithashtu një burim i madh energjie për macet me oreks të reduktuar.

Shiko të gjitha informacionet

Malt Past për mace, Beaphar, 100 gr.

€6,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)