• Sku:
  • Barkodi: 5400585152111

Dorëz pastrimi për kafshë Flamingo

€18,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Trajtoni mikun tuaj gëzof me një trajtim spa freskues me këtë dorezë të rregullueshme. Doreza plastike pastron thellësisht, masazhon lëkurën dhe përmirëson qarkullimin e gjakut. Me bashkëngjitjet e përfshira, mund ta lidhni lehtësisht dorezën me rubinetin.


  • Materiali: plastikë
  • I jep qenit tuaj një pastrim të thellë, masazhon lëkurën dhe përmirëson qarkullimin e gjakut
  • Doreza është e rregullueshme me anë të fiksimit me grep dhe unazë për një përshtatje të mirë
  • Tubi i ujit ka një gjatësi prej 225 cm dhe një dorezë rrotulluese për të rregulluar rrjedhën e ujit
  • Përfshirë pajisje për lidhjen me rubinetin e ujit
  • Mund ta lani dorezën me dorë dhe thjesht ta lini të thahet
Shiko të gjitha informacionet

Dorëz pastrimi për kafshë Flamingo

€18,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)