Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852163400

Ushqim për qen të rritur Schesir, me mish qengji, Large 12 kg

€56,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

I formuluar me një burim të vetëm proteinash shtazore (qengji), i cili është edhe përbërësi i parë, është një ushqim i shijshëm i plotë dhe i ekuilibruar, lehtësisht i tretshëm, i cili plotëson nevojat ushqyese të qenve të rritur të racave të mëdha. I plotësuar me glukozaminë dhe kondroitinë për të ruajtur funksionin e mirë të kyçeve.

Përbërësit: proteina të dehidratuara të qengjit 23%, oriz, elbi, misri, gluten misri, yndyrë shtazore e pastruar, tul i thatë i panxharit 2.2%, proteina shtazore të hidrolizuara, maja birre 1.5%, tul i tharë i çikores 1%, fruktooligosakaride (FOS) 1%, minerale schidigera, glukozaminë 0,04%, kondroitin sulfat 0,01%

 

KOMPONENTET ANALITIKE
Proteina e papërpunuar: 26.0%, yndyrë e papërpunuar: 14.0%, fibër e papërpunuar: 3%, hiri i papërpunuar: 8.5%, kalcium: 2.2%, fosfor: 1.21%, magnez: 0.23%, natrium: 0.64%, kalium: 2.46%, lagështi : 9,0%, Total Omega 6 1,66%, Total Omega 3 0,25%

 

Weight 30kg 35kg 40kg 45kg 50kg 55kg 60kg 65kg 70kg
Amount 400 g/day 450 g/day 500 g/day 550 g/day 590 g/day 640 g/day 680 g/day 720 g/day 760 g/day.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për qen të rritur Schesir, me mish qengji, Large 12 kg

€56,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)