Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852150127

Ushqim për qen të rritur Schesir, me mish peshku, Small&Mini Fish 2 kg

€15,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

I formuluar me një burim të vetëm proteinash shtazore (peshk), i cili është edhe përbërësi i parë, ky është një vakt i shijshëm, lehtësisht i tretshëm, i plotë dhe i ekuilibruar për të kënaqur nevojat ushqyese të qenve të vegjël të rritur të të gjitha racave. I integruar me glukozaminë për të ndihmuar në ruajtjen e funksionimit të mirë të kyçeve.

 

Pse të zgjidhni këtë produkt?


  • Një burim i vetëm i proteinave shtazore (peshk) si përbërësi i parë
  • pa ngjyrues dhe konservues të shtuar
  • lehtësisht i tretshëm
  • plotësuar me glukozaminë për të ndihmuar në ruajtjen e funksionit të mirë të kyçeve
  • me maja birre dhe biotinë për të ndihmuar në ruajtjen e mirëqenies së leshit dhe lëkurës
  • e integruar me një përzierje të veçantë ekstraktesh bimore aromatike me aktivitet sinergjik antioksidues
  • formulë e plotë dhe e ekuilibruar që plotëson nevojat e qenve të rritur me përmasa të vogla

PËRBËRËSIT
20% proteina të dehidratuara të peshkut, oriz, misër, gluten misri, yndyrë derri, tul panxhari i tharë, vaj misri i rafinuar, 1% maja birre, 0.6% fruktooligosakaride (FOS), fosfat dikalciumi, klorur natriumi, klorid kaliumi.1.

 

KOMPONENTET ANALITIKE
Proteina e papërpunuar: 26,0%, Yndyrë e papërpunuar: 16,0%, Fibra e papërpunuar: 2,8%, hiri i papërpunuar: 6,9%, kalcium: 1,0%, fosfor: 0,9%, magnez: 0, 3%, natrium: 0,46%, kalium: 0,60% , Lagështia: 10,0%, Omega totale 6 2,2%, Omega totale 3 0,6%, DHA 0,32%, EPA 0,12 %

Sasia ditore për konsum

Pesha
5 kg 6 kg 7 kg 8 kg 9 kg 10 kg
Sasia
100 g/ditë 110 g/ditë 125 g/ditë 135 g/ditë 150 g/ditë 160 g/ditë
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për qen të rritur Schesir, me mish peshku, Small&Mini Fish 2 kg

€15,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)