Kalo te informacionet mbi produktin
Zbritje
  • Sku:
  • Barkodi: 8005852160089

Ushqim për qen të rritur Schesir, me mish peshku, Medium 3 kg

€18,50 EUR
€16,65 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

I formuluar me një burim të vetëm proteinash shtazore (peshk), i cili është edhe përbërësi i parë, ky është një vakt i shijshëm, lehtësisht i tretshëm, i plotë dhe i ekuilibruar për të kënaqur nevojat ushqyese të qenve të rritur mesatarë të të gjitha racave. Omegas 3 dhe 6, së bashku me majanë e birrës (që jep vitaminat e grupit B), ndihmojnë në ruajtjen e mirëqenies së pallto dhe lëkurës.

Pse të zgjidhni këtë produkt?


  • Një burim i vetëm i proteinave shtazore (peshk) si përbërësi i parë
  • pa ngjyrues dhe konservues të shtuar
  • lehtësisht i tretshëm
  • me omega 3 & omega 6 dhe maja birre për të ndihmuar në ruajtjen e mirëqenies së gëzofit dhe lëkurës
  • e integruar me një përzierje të veçantë ekstraktesh bimore aromatike me aktivitet sinergjik antioksidues
  • Formulë e plotë dhe e ekuilibruar që plotëson nevojat e qenve të rritur me madhësi mesatare

PËRBËRËSIT
proteina të dehidratuara të peshkut 21%, elb, misër, oriz, yndyrë shtazore të pastruar, gluten misri, tul i thatë i panxharit 2,5%, proteina shtazore të hidrolizuara, fruktooligosakaride (FOS) 0,78%, maja e birrës 0,48%, 2 pulpë çikore e thatë, pulpë çikore e thatë , yucca shidigera.

KOMPONENTET ANALITIKE
Proteina e papërpunuar: 23,5%, Yndyrë e papërpunuar: 14,0%. Fibrat e papërpunuara: 3.5%. Hiri i papërpunuar: 6%. Kalciumi: 1,57%. Fosfor: 1,29%. Magnezi: 0.15%. Natriumi: 0.49%. Kaliumi: 0.4%. Lagështia: 9.0%. Totali Omega 6 1.61%. Omega 3 totale 0,53%

 

Pesha 10 kg 15 kg 20 kg 25 kg >30 kg
Sasia
170 g/day 230 g/day 290 g/day 340 g/day 390 g/day

 

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për qen të rritur Schesir, me mish peshku, Medium 3 kg

€18,50 EUR
€16,65 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)