• Sku:
  • Barkodi: 8698995003414

Ushqim për qen të rritur, Reflex Plus mini&small, me pulë, 3 kg

€13,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Reflex Plus

Përshkrimi i produktit

Një ushqim i thatë qensh super premium i formuluar plotësisht dhe i balancuar me pulë, i përshtatshëm për racat mini dhe të vogla të moshës 10 muaj - 8 vjeç.

 

Te dhenat ushqyese

Proteinë 25%
Yndyrë 13%
Hiri 7%
Fibra 2,5%
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për qen të rritur, Reflex Plus mini&small, me pulë, 3 kg

€13,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)