Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi: 8003852161086

Ushqim për qen të rritur, me mish peshku, Schesir Medium Fish 12 kg

€56,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Schesir

Përshkrimi i produktit

I formuluar me një burim të vetëm proteinash shtazore (peshk), i cili është edhe përbërësi i parë, ky është një vakt i shijshëm, lehtësisht i tretshëm, i plotë dhe i ekuilibruar për të kënaqur nevojat ushqyese të qenve të rritur mesatarë të të gjitha racave.
Omegas 3 dhe 6, së bashku me majanë e birrës (që jep vitaminat e grupit B), ndihmojnë në ruajtjen e mirëqenies së pallto dhe lëkurës.

 

PËRBËRËSIT
proteina të dehidratuara të peshkut 21%, elbi, misri, oriz, yndyrë shtazore e pastruar, gluten misri, tul i thatë i panxharit 2,5%, proteina shtazore të hidrolizuara, fruktooligosakaride (FOS) 0,78%, maja e birrës 0,48%, minerale 2, çikore e thatë 2,2%. shidigera.

KOMPONENTET ANALITIKE
Proteina e papërpunuar: 23,5% Yndyrë bruto: 14,0% Fibra të papërpunuara: 3,5% hiri i papërpunuar: 6% Kalcium: 1,57% Fosfor: 1,29% Magnez: 0,15% Natriumi: 0,49% Kalium: 0,4% 6% Lagështia totale: 0,4% 1% O Omega 3 0.53%

KËSHILLA PËR PËRDORIM

Për një dietë të plotë dhe të ekuilibruar, është mirë t'i jepni qenit tuaj ushqim të thatë dhe të lagësht Schesir çdo ditë. Kalimi në ushqimin e ri duhet të jetë gradual. Sasitë e dhëna i referohen të ushqyerit vetëm me produktin e thatë, ose të kombinuar me të lagësht dhe mund të ndryshojnë sipas nevojave specifike të kafshës.

Dozat e treguara i referohen administrimit vetëm të produktit të thatë siç është dhe mund të ndryshojnë në lidhje me nevojat specifike të kafshës. Alternimi me ushqimet e lagura Schesir është i këshillueshëm, megjithëse jo thelbësor për plotësinë ushqyese. Gjithmonë lini ujë të freskët në dispozicion. Kalimi në ushqimin e ri duhet të jetë gradual.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për qen të rritur, me mish peshku, Schesir Medium Fish 12 kg

€56,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)