• Sku:
  • Barkodi: 8005852180001

Ushqim për qen, me kingj, monoprotein, Stuzzy, 400 gr

€3,50 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Stuzzy Monoprotein është një ushqim i plotë që kombinon burimin e vetëm të proteinave shtazore dhe aromën e papërmbajtshme të përbërësve cilësorë, të ruajtur me avull të kujdesshëm.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim për qen, me kingj, monoprotein, Stuzzy, 400 gr

€3,50 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)