• Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për qen senior +7, Hills Mature Medium, me pulë, 14 kg.

€85,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Ushqimi i qenve i mesëm me pulë është formuluar për nevoja specifike të plakjes. Ofron ushqim të lehtë për t'u tretur me një përzierje sinergjike të përbërësve për të ndihmuar në mbështetjen e nivelit të energjisë dhe aktivitetit.

Përfitimet kryesore Omega-6 dhe vitamina E për lëkurë dhe pallto të bukur. Mineralet e ekuilibruar për shëndetin e zemrës dhe veshkave. Proteina me cilësi të lartë për muskujt e dobët.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen senior +7, Hills Mature Medium, me pulë, 14 kg.

€85,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)