Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për qen, JOSERA POULTRY-MENU, 12.5 KG

€45,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Sepse ne e dimë saktësisht se çfarë ju duhet!
Kokra të freskëta me përbërës të zgjedhura nga mishi i shpendëve me një shije
të pakrahasueshëme. Duke u ofruar eksploruesve tanë të vegjël gjithçka që u
nevojitet, ditë pas dite.
Kjo formulë ka një përmbajtje të moderuar yndyre dhe është veçanërisht e
përshtatshme për qentë me aktivitet normal.

Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen, JOSERA POULTRY-MENU, 12.5 KG

€45,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)