Kalo te informacionet mbi produktin
  • Sku:
  • Barkodi:

Ushqim i thatë për qen, JOSERA KIDS, 12.5 KG

€55,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Përshkrimi i produktit

Për heronjtë tanë të rinj që duan të arrijnë yjet.
Një formulë e veçantë e rritjes për racat e mesme dhe të mëdha.
Kjo recetë me energji të ulët me një përmbajtje të përshtatur proteinash
dhe yndyre mbështet normën e moderuar të rritjes, zhvillimin e fuqishëm të
kockave dhe nyje të shëndetshme.
Një raport i mirë-balancuar i fosforit të kalciumit, vitaminës C,
si dhe manganit dhe bakrit, të cilat absorbohen lehtë, mbështesin një
strukturë të fortë kockash dhe nyje të shëndetshme.
Shiko të gjitha informacionet

Ushqim i thatë për qen, JOSERA KIDS, 12.5 KG

€55,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)