• Sku:
  • Barkodi: 5400585139808

Tas i palosshem, për qen&mace, Flamingo, 375 ml.

€5,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Bëni një shëtitje me këtë tas të dobishëm me ujë të palosshëm! E bërë nga silikoni dhe e pajisur me një grep të përshtatshëm për t'u lidhur në çantën tuaj të biçikletës. Lehtë për t'u pastruar në pjatalarëse. E disponueshme ne permasa dhe ngjyra te ndryshme. E përkryer për shëtitje dhe xhiro me biçikletë.


  • Materiali: silikoni i fortë
  • I sigurt në larës enësh
  • E palosshme, ruan formën e saj dhe e lehtë për t'u pastruar
  • Me një karabinë
Shiko të gjitha informacionet

Tas i palosshem, për qen&mace, Flamingo, 375 ml.

€5,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)