• Sku:
  • Barkodi:

Shtresë tualeti për mace Flamingo, e gjelbërt, 30 x 40 cm

€5,00 EUR
 per 
Përfshirë TVSH.
Në stok!
SHPENZO edhe €30,00 për DERGESE FALAS

Cilësi e garantuar

Dërgesa brenda 48 orëve pas konfirmimit

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Flamingo

Përshkrimi i produktit

Shtresë e cila tërheq rërën që nxjer macja jashtë tualetit. Nuk është e rrëshqitëshme dhe pastrohet lehtë. Madhësia: 30 x 40 cm.

Shiko të gjitha informacionet

Shtresë tualeti për mace Flamingo, e gjelbërt, 30 x 40 cm

€5,00 EUR
 per 
SUBHEADING

Recently viewed products

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)